Lavatriqe Gorenje dhe Beko

Shitet nga: Arben 09 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe te perdorura

GORENJE 6 L, çmimi 130 Euro...

BEKO 5 L, çmimi 120 Euro...

Te inportuara nga Gjermania jane ne gjendje te rregullt dhe shum pak te perdorura

per me shum info 049 882 377, 044 656 291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim