Lavatriqe-maqin per larjen eteshav

Shitet nga: ismet 16 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet maqina eteshav me qmim te volitshum qmimi 40euro ipadiskutushum pres blers serioz 044.537 172. ismeti ferizaj gjindemi te banesaa mbrapa piceris..proper piza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim