Lavatriqe

Shitet nga: Agim R. Krasniqi 09 Jan 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqe GORENJE eshte ne gjendje te rregullt +Nje frigorifer MIOSTART gjithashtu ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim