Lavatriqe

Shitet nga: Shqipron 10 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes LAVATRIQE ne gjendje shum te rregullt poashtu edhe nje frizhider MIOSTAR gjighashtu ne gjendje te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim