MAKINE PER TERJEN E RROBAVE 25 KILOGRAM

Shitet nga: Remzi 31 Tet 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
MAKINE PER TERJEN E RROBAVE PESHA 25 KG E FIRMES MIELE E PERSHTATSHME PER HOTELE DHE RESTORANTE PRODHIM SUEDEZ ESHT NE GJENDJE PUNE EDHE ARDHUR NGA ZVICRRA 045643905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim