Machina te larjes (Me shumic dhe Pakic) Mall i ri

Shitet nga: Trim 24 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Teknik e bardh me shumic dhe pakic .. Kush esht i interesum per Shpored, Lavatriqe , Enlares , Frigorifer , Friz etj . Te gjitha te ardhura nga Gjermania

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim