Makina per larje

Shitet nga: mensur 13 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shiten makinat ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim