Makina per tharje rrobash

Shitet nga: rinor 11 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Eshte ne gjendje te rregullt ka prej gjermanis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim