Makina per tharjen e rrobave...qmimi i volitshem..

Shitet nga: Beni 28 Krr 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   95 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina per terjen e rrobave eshte ne gjendje te rregullt e ardhur nga Gjermania me kualitet shume te lart shife foton per me shume informata mund te me kontaktoni permes tel:044351835 plus viber qdo dite nga ora 09:00-23:00 flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim