Makine larese

Shitet nga: naser 21 Dhj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes makinen per larje te rrobave pa perdorur ere
qmimi 170 euro flm per mirekuptimin e juaj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim