Makine per tharjen e rrobav

Shitet nga: A.K 06 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
jan ne gjendje shum te mir te posa ardhura nga gjermania qmimi per secilen nga 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim