Maqin e rrobave

Shitet nga: sadat 05 Shk 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Asht Gorenje ,punon veq programin e fundit mi sill teshat nuk ebon 5 ero kushton meja rregullu,-se tjerat ibon krejt me lamje e me shperlamje,boj ndrrim me samsung telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim