Maqina larse per en per restorana

Shitet nga: Veseli 23 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqina per larjen e enve vetem per 2 minuta si dhe maqin per ngrohjen e pjatave e preferuar per restorane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim