Maqina te Larjes

Shitet nga: xxxx 13 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
maqina per larjen e rrobave me shumic dhe pakic jan ne gjendje te rregullt
qmimi prej 180euro deri 500euro per m shum info tel044 912 342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim