Pjes te maqin se lamjes gorenje

Shitet nga: behar 23 Nën 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Motorri dhe kabllat plus pumpa e ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim