Servisi blerimi -Makina te larjes garancion 3

Shitet nga: Servisi blerimi-Siemens 06 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makina te larjes dhe tharjes te Firmes se njohur BOSCH dhe SIEMENS te modeleve me te reja te viti 2010-2011-2012 te gjitha me garancion nga 3 muaj deri 12 muaj ju mirepresim..


per me shume foto dhe lloje te tjera na vizitoni ne faqen tone ne

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Servisi-blerimi-Siemens/156685684346632?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim