Shes tharese

Shitet nga: Etem 21 Tet 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes tharese te medha industriale GE, te ruajtura dhe ne gjendje te rregullt dhe pak te perdorura. Mund te perdoren perveq ne shtepi, edhe ne restorante/motel, ambullanta, spitale etj. Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata, ju lutemi te me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim