Tehnike e bardhe

Shitet nga: agim 15 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Timi com merret me importimin e te gjitha llojeve te makinave per larjen dhe tharjen e rrobave frigorifer dhe frizave te ndryshem , tv plazma , shporet elektrik bicikleta etj. Gjendemi ne kraishte te lipjanit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim