Tharse rrobash

Shitet nga: bardhi 11 Gsh 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes tharsen e rrobave e firmes mile e adhur nga zvicrr qmimi 100ero i padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim