U Shit Flm me Rrjep 30 €

Shitet nga: valon 19 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Maqin gorenje ka diqka defekt te mjeshtri se kom pas se nuk me duhet
Por nuk ka defekt t madh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim