autolarje kasher me naft me rrym monofaz viti 2..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albani 22 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   999 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes kasher gjerman viti2006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim