lavatriçe

Shitet nga: ALBENIT HAZIRI 13 Shk 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet lavatriçja me firm "BEKO" e cila eshte ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim