shes maqinen larse

Shitet nga: elosi 28 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes maqinen blomberg maqina eshte gjermane ika 1200 rrotullime izen 7kg per info kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim