shiten lavatriqet Gorenje

Shitet nga: Mensur salihu 15 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
lavatriqet jon ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim