3 lloj nxemjes me rrym

Shitet nga: Nehat 06 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kam 3 lloj nxemjes me rrym -
Shkaku qe i shes eshte qe e kam shti nxemjen qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim