KLIMA BEKO 24 -24000BTU COLLING / HEATING

Shitet nga: skenderi 28 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHITET KLIMA BEKO ME KAPACITET PREJ 24000 BTU E KA FUNKSIONIN E FTOFJES SI DHE NGROHJES MOTORRI 2400W, 9.5A FTOFJE SI DHE 2480W , 9.5A NGROHJE PJESA E NALT KAPACITETI PËR FTOHJE24000BTU PËR FTOFJE HARGJIMET 2400W, SI DHE PËR NGROHJE 24600 BTU HARGJIMET 2480W PRES BLERS SERIOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim