Shporet i nxemjes qëndrore

Shitet nga: Naser 12 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporeti i druve eshte 28kw dhe kushton 500 euro ndersa shporeti i naftif eshte 40kw dhe kushton 450 euro. Jan ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim