termo 3,5

Shitet nga: bajrami 08 Dhj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes dy termo esht e ruajtne sikur e rej mu kan qmini esht per mje cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim