BOJLER ME PLIN ,KURSENI RRYMËN.,EKONOMIK

Shitet nga: Nexhat 02 Qer 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
MOS PAGUANI KEDS-IT PARAT E JUAJA POR MBANI PARATE E JUAJA PER VEHTE,

shesim Bojlera me Plin ( Gas ) ,GJINDEMI PERBALLË ,,ETC ,FERIZAJ


Bojleri punon ne forme Automatike ,ne momentin qe e hap qeshmen ( Rubineten ) bojleri fillon me punue me gas dhe menjehere e nxen ujin.

SHUME PAK SHPENZON NE KRAHASIM ME RRYMEN ,me lire me plin se me rryme.

Ështe i sigurt nuk paraqet aspak Rrezik SEPSE BOJLERI PUNON ME SHTYPJE TE UJIT ,janë Ekonomik dhe efikas .
nese doni te kurseni Rrymen dhe Paratë Atehere Merrni Bojlerin me gas dhe ne mund te ju tregojme per Montimin e Bojlerit.,MONTOHET SHUME LEHTE
Hargjimet i ka shume te vogla.5 HER ME PAK HARGJON SE BOJLERI ME RRYMË Bojleri ska te bej aspak me rryme.
Garancion 1 vit.
NESE NDALET RRYMA JU MUND TE PASTROHENI ,

KURSE RRYMEN DHE KOHEN !
KETA BOJLERA MUND TE PERDOREN PER SHTEPI , QEBABPTORE ,RESTORANTE, FAST FOOD ,HOTELE ,BANJO,KUZHINA,ETJ

per me shume kontaktoni 044 205 539
GJINDEMI PERBALLË ...ETC -ELKOS -it Ferizaj

KY BOJLER LEHTE MUND TE MODIFIKOHET EDHE PER NXEMJE QENDRORE,PER BANESA DERI 100 M2


BANJO BOJLER ME GAS BOJLER ME PLIN SKARA ME PLIN KAMIN KAMINA KAMINA MONTUES KUZHINA KUZHIN PLLAKA TE BANJOS FRITEZA OXHAK OXHAQE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim