BRIKET PER NGROHJE 100% NGA DRURI I AHUT

Shitet nga: Lorik Hamdiu 25 Nën 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shtitet briketi shum kualitativ i prodhuar vetem nga druri i ahut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim