Ceragem aparat sherues

Shitet nga: Agon 25 Shk 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
CERAGEM eshte pajisje qe perdoret per sherimin e shume semundjeve trupore, ben sherimin e boshtit kurrizor, unazave, perdoret edhe per te humbur peshe kush ka problem me lukth e shume semundje te tjera, eshte ne gjendje te rregullt, shume pak i perdorur .Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin: 044/864-969
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim