DYER PER OXHAK ,kamin

Shitet nga: Nexhat 20 Krr 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
PUNOJME DYER ME POROSI PER KAMINA QE MUROSEN ,ME XHAM TE TEMPERATURAVE TE LARTA DERI 800 GRADE CELCIUS.

si dhe shesim xham per Kmaina te prodhimit Gjerman.


per me shume kontaktoni 044 205 539
GJINDEMI PERBALLË ...ETC -ELKOS -it Ferizaj


KAMINA KAMINA ME PELET KAMIN SKARA ME PLIN BANJO KUZHINE KUZHINA ELEMENTE TE KUZHINES PLLAKA TE KERAMIKES KAMIN KAMINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim