KAMIN

Shitet nga: Florimi 04 Nën 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet(Kamin) me qynga i ruajtur, me furrë të madhe dhe shumë i përshtatshëm për pjekje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim