KAMINA OLA KAMINA facebok ola kamina

Shitet nga: ola kamina Sot 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejme shitjen dhe montimin e Kaminave te prodhimit Italian me ventilator dhe te thjesht
Gjindemi ne Ferizaj Rr Cen Dugolli perball Gorenjes

fcb ola kamina
044530191mercedes bmw fiat kamin shporet tv kuzhina kuzhin dhom komod tavolin karrik perde mloja fasad gips gipser fasad dritare glet interier parket laminat tavolin karrike karik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim