KAMINA OXHAQE

Shitet nga: ola kamina Dje 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen e kaminave oxhaqeve aeroterm me ventilator prodhim italijan si dhe montimin ne menyre profesionale me izolime speciale i dedikun per kamina posedojm te gjitha llojet e izolimeve
te gjitha me garancion 10 vite

www.olakamin.com
facebook ola kamina
viber +37744530191
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim