KAMINA

Shitet nga: festim 19 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kamina e perdorur 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim