Kaftorr me dru

Shitet nga: Gazi 25 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaftorr me dru qmimi 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim