Kalda per nxemje qendrore

Shitet nga: Besnik 04 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kaldaja DE DIETRIH GTU 120 me nafte e re e paperdorur 30kw me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim