Kallda 40kw me pelet, dru dhe qymyr

Shitet nga: Shkelzen 16 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kalldaja 40kw prodhim Abc 2 vite e perdorur.
Kalldaja eshte ne gjendje shum te mire.
Kjo kallda eshte ne multi funksione me pelet, dru dhe qymyr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim