Kalldai me cmim 800 euro Kalldai eshte 40 W

Shitet nga: Rakip 07 Sht 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Kalldai me cmim 800 euro eshte 40 W gjindemi ne Ferizaj rruga 28 Nentori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim