Kalloferi

Shitet nga: Afrim 29 Jan 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Kalloferi 9kw eshte shum pak I pedorur be gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim