Kamin

Shitet nga: Gzim 16 Tet 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamini eshte shume i ruajtur eshte perdorur vetem 1dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim