Kamin

Shitet nga: xeni 23 Nën 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes dy kamina per nxemje ne gjendje te mire .

Xeni Ferizaj

044 666 307
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim