Kamin

Shitet nga: Sejdi 14 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaminin e perdorur vetem nje dimer, esht bler 350 euro, shitet per 220 euro.

Eshte komplet, me qynga te saj, esht ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim