Kamin

Shitet nga: Besnik 07 Jan 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin me dru. Cmimi i pa diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim