Kamina OLA KAMINA fcb ola kamina

Shitet nga: ola kamina Sot 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejme shitjen dhe montimin e Kaminav prodhim Italijan aeroterm me ventilator me mundesi shperndarje dhe ne dhoma te tjera

per me shume kontaktoni ne tel 044 530 191

facebok ola kaminakamin stuf mobilje kuzhina nxemje
mercedes bmw fiat kamin shporet tv kuzhina kuzhin dhom komod tavolin karrik perde mloja fasad gips gipser fasad dritare glet interier

kuzhina dhoma te fjetjes trapezari tapeta skara Mercedes bmw audi Porsche gips dekor komoda mobileri iPhone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim