Kamina Oxhaqe Gur Dekorativ HITI KAMINA LIR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HITI KAMINA 01 Mar 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamina monues, Kamina dekorativ, Kamina me ngrohje qendrore, Kamina me pelet, Biokamina, Aksesore, etj

Gur Dekorativ mbi 50 lloje


+377 44 571 572 / +386 49 16 16 00

hiticompany@hotmail.com
www.hiticompany.net
www.facebook.com/hitiKamina


Selia Shitorja
Rr.Komandant Kumanova
Koshare, Ferizaj

Salloni ne Qagllavice
Qagllavice
Prishtine

Salloni Peje
Viva Fresh Store
Peje

Salloni Prizeren
Rruga e Tiranes
Prizeren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim