Kamina me pelet

Shitet nga: TE DRENI facebuk kaminatedreni 22 Sht 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ka filluar zbritja prej 10 % e KAMINAV e KALDAJAV me pelet prej 6 kw deri 10 kw me ajer (ventillator) si dhe per Nxemje Qendrore nga 15 kw deri 34 kw po ashtu edhe kamina montues dhe kamina te vogel per dhoma me dru dhe shporeta per nxemje qendrore prodhime ITALIANE nga firma Karmek One
gjindemi ne FERIZAJ perball SUPER VIVA ne afersi te HIB PETROLL

nese doni FOTO apo INGJIZIME ma shum hin ne faqebok kamina te dreni
apo youtube kamina te dreni
per te shikuar ne yuotube kliko ket kaminatedreni ttp://www.youtube.com/watch?v=jfHb5tq-kZ
tel viber +393276622024
ipko 049199110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim