Kamina

Shitet nga: ola kamina 07 Sht 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
beme shitjen dhe montimin e kaminave te modeleve te ndryshme
montimi behet ne menyr profesionale me izolime speciale ( shamot ) i dedikun per temperatur deri ne 1200 grad si dhe posedojm te gjitha pjeset percjellse per kamina

per me shum kontaktoni ne nmr 044 530 191
ose ne facebook ola kamina
www.olakamin.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim