Kamina

Shitet nga: xxxx 29 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kaminen ne gjedje temir esht pak e perdour
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim